karatzis ofi 500x167

lokal-500-176-2019

kortsidakis 500x176 arxontiko

metropole500x167

KABAKAS-mvpnnnn

assariotakis500x176

benneto ofi 414x140

georgia500X176

skai-korts500x176

dandaliskentriko-banner-500x167

ALMYRA2018

stella

500x167 garden

ASFALEISKRITI500X176

manolios4800x167

sevensc500x167

terranet500x176

dandaliskentriko-banner-500x176

vavoulas black-clean 500x167

pastarela-500-176-2019

watercity500x176

proactive-414-140

autotrack 500X176 2

koumantakis500x176

fimi500x167

fastfitness 500X176 01

winnerkorts

Ολο το πρόγραμμα του ΟΦΗ στην Α2 γυναικών

13 Sep 2023 Written by

Με δυο συνεχόμενα εντός έδρας παιχνίδια ξεκινάνε το πρωτάθλημα της Α2 γυναικών, τα κορίτσια του ΟΦΗ στο βόλει.

Υποδέχονται διαδοχικά την Ενωση Ιλίου και τον Γ.Σ. Πετρούπολης.

Το πρωτάθλημα της Α2 Γυναικών - Α Ζώνη για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024., θα ξεκινήσει στις 21 Οκτωβρίου και ολοκληρώνεται στις 30 Μαρτίου, μετά απο 22 αγωνιστικές.

Τα κορίτσια του ΟΦΗ, θα αγωνιστούν για πρώτη φορά στην ιστορία τους, στην κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α2 γυναικών 2023-24:

1η αγωνιστική (21 Οκτωβρίου)

ΓΣ Πετρούπολης - ΑΠΟ Δάφνη
ΑΕ Αμπελοκήπων- ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΟ Ιωνικός - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΟΦΗ - ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

2η αγωνιστική (28 Οκτωβρίου)

ΟΦΗ - ΓΣ Πετρούπολης
ΑΠΌ Δάφνη - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΟ Ιωνικός
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΝΟΠ Ρεθύμνου

 

3η αγωνιστική (4 Νοεμβρίου)

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΟΦΗ
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΠΌ Δάφνη
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Ιωνικός - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

4η αγωνιστική (11 Νοεμβρίου)

ΟΦΗ - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΠΌ Δάφνη - ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ιωνικός
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΓΣ Ηλιούπολις

 

5η αγωνιστική (18 Νοεμβρίου)

ΓΣΚ Ηρακλής - ΟΦΗ
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟ Ιωνικός - ΑΠΌ Δάφνη
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

6η αγωνιστική (25 Νοεμβρίου)

ΟΦΗ - ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΠΌ Δάφνη - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΑΕ Αγ. Παρασκευής

 

7η αγωνιστική (2 Δεκεμβρίου)

ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΟΦΗ
ΑΟ Ιωνικός - ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΠΌ Δάφνη
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

8η αγωνιστική (9 Δεκεμβρίου)

ΟΦΗ - ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣ Πετρούπολης - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟ Ιωνικός
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΠΌ Δάφνη - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΑΣΠ Απόλλων

 

9η αγωνιστική (16 Δεκεμβρίου)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΟΦΗ
ΓΣ Ηλιούπολις - ΓΣ Πετρούπολης
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΟ Ιωνικός - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΠΌ Δάφνη
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

10η αγωνιστική (23 Δεκεμβρίου)

ΟΦΗ - ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Ιωνικός
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΑΠΌ Δάφνη

 

11η αγωνιστική (6 Ιανουαρίου)

ΑΠΌ Δάφνη - ΟΦΗ
ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟ Ιωνικός - ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

12η αγωνιστική (13 Ιανουαρίου)

ΑΠΟ Δάφνη - ΓΣ Πετρούπολης
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Ηλιούπολις - ΓΣΚ Ηρακλής
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Ιωνικός
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΟΦΗ

 

13η αγωνιστική (20 Ιανουαρίου)

ΓΣ Πετρούπολης - ΟΦΗ
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΠΟ Δάφνη
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣΚ Ηρακλής- ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟ Ιωνικός - ΓΣ Ηλιούπολις
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

14η αγωνιστική (27 Ιανουαρίου)

ΟΦΗ - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΠΟ Δάφνη - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Ηλιούπολις - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΓΣ Πετρούπολης

 

15η αγωνιστική (3 Φεβρουαρίου)

ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΟΦΗ
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΠΟ Δάφνη
ΑΟ Ιωνικός - ΑΣΠ Απόλλων
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

16η αγωνιστική (10 Φεβρουαρίου)

ΟΦΗ - ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΠΟ Δάφνη - ΑΟ Ιωνικός
ΑΣΠ Απόλλων - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΑΕ Αμπελοκήπων

17η αγωνιστική (17 Φεβρουαρίου)

ΑΟ Ιωνικός - ΟΦΗ
ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΑΠΟ Δάφνη
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΣΠ Απόλλων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

18η αγωνιστική (24 Φεβρουαρίου)

ΟΦΗ - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Ιωνικός
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΠΟ Δάφνη
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΑΟΝ Αργυρούπολης

19η αγωνιστική (2 Μαρτίου)

ΓΣ Ηλιούπολις - ΟΦΗ
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟ Ιωνικός - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΠΟ Δάφνη
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ένωση Ιλίου

20η αγωνιστική (9 Μαρτίου)

ΟΦΗ - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟ Ιωνικός
ΑΠΟ Δάφνη - ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΓΣΚ Ηρακλής

21η αγωνιστική (16 Μαρτίου)

ΑΣΠ Απόλλων - ΟΦΗ
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟ Ιωνικός - ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΠΟ Δάφνη - ΑΟ Ένωση Ιλίου

22η αγωνιστική (30 Μαρτίου)

ΟΦΗ - ΑΠΟ Δάφνη
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣΚ Ηρακλής - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΑΟ Ιωνικός

Read 1907 times Last modified on Sunday, 17 September 2023 17:29
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi