karatzis ofi 500x167

lokal-500-176-2019

kortsidakis 500x176 arxontiko

metropole500x167

KABAKAS-mvpnnnn

assariotakis500x176

benneto ofi 414x140

georgia500X176

skai-korts500x176

dandaliskentriko-banner-500x167

ALMYRA2018

stella

500x167 garden

ASFALEISKRITI500X176

manolios4800x167

sevensc500x167

terranet500x176

dandaliskentriko-banner-500x176

vavoulas black-clean 500x167

pastarela-500-176-2019

watercity500x176

proactive-414-140

autotrack 500X176 2

koumantakis500x176

fimi500x167

fastfitness 500X176 01

winnerkorts

Κύπελλο Ελλάδος: 4 ομάδες της Κρήτης ψάχνουν την πρόκριση

11 Sep 2021 Written by

Στην μάχη της β' φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος, ρίχνονται οι 4 κρητικές ομάδες, που συνεχίζουν στον θεσμό.

Στα παιχνίδια της Κυριακής, ο Γιούχτας, ο ΠΟΑ, ο ΑΟΑΝ και ο Αρης Σούδας, θα επιχειρήσουν να προχωρήσουν ακόμη περισσότερο, στην ιστορική διοργάνωση.

Οι αντίπαλοι τους σε νοκ-άουτ παιχνίδια:

Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου
15:00 ΑΟΑΝ-Πανελευσινιακός

15:00 Γιούχτας-Αήττητος Σπάτων

16:00 Αρης Σούδας-Χαραυγιακός

16:00 ΠΟΑ-Ηλιούπολη

Στη συνέχεια της διοργάνωσης, θα μπούν οι ομάδες της Σούπερ Λίγκ 2 και αργότερα της Σούπερ Λίγκ 1.


Αναλυτικά οι διαιτητικές ομάδες στα ματς των κρητικών ομάδων είναι οι εξής:

Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου
15:00 ΑΟΑΝ-Πανελευσινιακός
Διαιτητής: Ρ. Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί: Βαρβαντάκης – Βλαχάκης (Ρεθύμνου)
Παρατηρητής: Λιάγκος (Λασιθίου)

15:00 Γιούχτας-Αήττητος Σπάτων
Διαιτητής: Τρίγκας (Χανίων)
Βοηθοί: Μαυρεδάκης – Μαρκετάκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Ιωαννίδης (Ηρακλείου)

16:00 Αρης Σούδας-Χαραυγιακός
Διαιτητής: Μ. Βισκαδούρος (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Σφακιανάκης – Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Δεδότσης (Χανίων)

16:00 ΠΟΑ-Ηλιούπολη
Διαιτητής: Μόσχου (Λασιθίου)
Βοηθοί: Καφεσάκης – Κοκοτάκης (Λασιθίου)
Παρατηρητής: Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)

 

Ολο το πρόγραμμα της β' φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος:

1ος όμιλος
Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου
15:00 Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης
16:00 Θησέας Αγριάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
16:00 Παναγρινιακός-Ελασσόνα
16:00 Μακεδονικός-ΑΟ Υπάτου
Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου
16:00 Κοζάνη-Πανδραμαϊκός
16:00 Εδεσσαϊκός-Αρης Αβάτου
16:00 Αναγέννηση Πλαγιάς-Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
16:00 Εθνικός Σοχού-Αγροτικός Αστέρας
16:00 ΠΟ Φήκης-Αμβρυσσέας Διστόμου
16:00 Αλεξανδρούπολη-Αχέρων Καναλακίου

2ος όμιλος
Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου
16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ερμής Μελιγούς
Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου
15:00 Γιούχτας-Αήττητος Σπάτων
15:00 ΑΟΑΝ-Πανελευσινιακός
16:00 Εθνικός-Κερατσίνι
16:00 Διαβολίτσι-ΠΑΟ Ρουφ
16:00 Αίας Σαλαμίνας-Παναχαϊκή
16:00 Αταλάντη-Νέα Αρτάκη
16:00 Προοδευτική-Αρης Σκάλας
16:00 ΠΟΑ-Ηλιούπολη
16:00 Αρης Σούδας-Χαραυγιακός



Read 205 times Last modified on Sunday, 12 September 2021 16:52
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi