karatzis ofi 500x167

lokal-500-176-2019

kortsidakis 500x176 arxontiko

metropole500x167

KABAKAS-mvpnnnn

assariotakis500x176

benneto ofi 414x140

georgia500X176

skai-korts500x176

dandaliskentriko-banner-500x167

ALMYRA2018

stella

500x167 garden

ASFALEISKRITI500X176

manolios4800x167

sevensc500x167

terranet500x176

dandaliskentriko-banner-500x176

vavoulas black-clean 500x167

pastarela-500-176-2019

watercity500x176

proactive-414-140

autotrack 500X176 2

koumantakis500x176

fimi500x167

fastfitness 500X176 01

winnerkorts

Ντέρμπι ανόδου στη Λιβαδειά ο Εργοτέλης-Η αποστολή

12 Mar 2021 Written by

Ο Εργοτέλης δίνει ένα ακόμη ντέρμπι ανόδου, το Σάββατο στη Λιβαδειά (13/03 , 14.45), με στόχο να υπερασπιστεί το +4 που τον κρατάει στην κορυφή της βαθμολογίας της Σούπερ Λίγκ 2.

Ο Γιάννης Ταουσιάνης, συμπεριέλαβα στην αποστολή τους :Κατσιμήτρο, Τζελέπη, Κατσούρι, Neral, Ποζατζίδη, Σερβιλάκη, Μαζουλουξή, Μπάτζιο, Σαρρή, Αλεξάκη, Πέϊο, Μπουρσέλη, Μπουτσάκη, Appi, Τσέλιο, Κωστανάσιο, Μανουσάκη, Conraad, Πατρινό, Κοκκίνη.

Ουσιαστικά η κρητική ομάδα, ταξίδεψε στην Λιβαδειά δίχως ουσιαστικά προβλήματα και ο προπονητής θα έχει τη δυνατότητα, να παρατάξει την καλύτερη δυνατή ενδεκάδα.

Το πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής:

Σάββατο 13/03
14:45 Χανιά-Καραϊσκάκης
14:45 Λεβαδειακός-Εργοτέλης
14:45 Διαγόρας-Απόλλων Λάρισας
14:45 Τρίκαλα-Ιωνικός
Κυριακή 14/03
14:45 ΟΦ Ιεράπετρας-Παναχαϊκή
14:45 Δόξα Δράμας-Ξάνθη

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Εργοτέλης 28

2. Διαγόρας 26

3. Λεβαδειακός 24

4. Ιωνικός 22

5. Ξάνθη 20

6. Παναχαϊκή 18

7. Τρίκαλα 15

8. Χανιά 15

9. Δόξα Δράμας 11

10. Απόλλων Λάρισας 11

11. Καραϊσκάκης 7

12. ΟΦ Ιεράπετρας 7

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο (13/3):

14.45 Χανιά - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Χρηστάκος (Πειραιά), Σταυρόγλου (Αθηνών)

4ος: Λεμπέσης (Πειραιά)

14.45 Λεβαδειακός - Εργοτέλης

Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Φαλτάκας (Γρεβενών)

4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

14.45 Διαγόρας - Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών), Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής)

4ος: Στάμος (Αθηνών)

14.45 Τρίκαλα - Ιωνικός

Διαιτητής: Ζαμπάλας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Τοροσιάδης, Φράγιος (Μακεδονίας)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Κυριακή (14/3)

14.45 Ο.Φ. Ιεράπετρας - Παναχαϊκή

Διαιτητής: Κόκκορης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιά), Δημόπουλος (Φλώρινας)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

14.45 Δόξα Δράμας - Ξάνθη

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Σάββας (Σερρών)

4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ταουσιάνης: "Εξαιρετικός αντίπαλος ο Λεβαδειακός"

 

Read 256 times Last modified on Saturday, 13 March 2021 17:16
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi