karatzis ofi 500x167

lokal-500-176-2019

kortsidakis 500x176 arxontiko

metropole500x167

KABAKAS-mvpnnnn

assariotakis500x176

benneto ofi 414x140

georgia500X176

skai-korts500x176

dandaliskentriko-banner-500x167

ALMYRA2018

stella

500x167 garden

ASFALEISKRITI500X176

manolios4800x167

sevensc500x167

terranet500x176

dandaliskentriko-banner-500x176

vavoulas black-clean 500x167

pastarela-500-176-2019

watercity500x176

proactive-414-140

autotrack 500X176 2

koumantakis500x176

fimi500x167

fastfitness 500X176 01

winnerkorts

george

george

Δείτε τι έγινε το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣΗ. Ολα τα αποτελέσματα, σε όλες τις κατηγορίες.

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 11/10/15 16:00 Μαυραντωνάκης Ι., Φουκάκης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
2-1
2. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00 Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Κυριακίδης Ρ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
2-0
3. ΜΟΙΡΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 11/10/15 16:00 Μουρτζάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Σταυρακάκη Ν.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
1-2
4. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00 Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)
(Παρατηρητής: Σπανάκης Γιώργος)
4-1
Α1 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5. ΡΟΥΒΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΓΕΡΓΕΡΗΣ Κυριακή 11/10/15 16:00 Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Σαρρής Γ.
(Παρατηρητής: Βλαχάκης Αντώνης)
3-0
6. ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΖΑΡΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 11/10/15 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
0-0
Α2 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7. ΔΙΑΣ - ΛΙΝΤΟ ΠΟΑ Κυριακή 11/10/15 13:30 Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ., Μπούρκερ Ν.
(Παρατηρητής: Ζερβάκης Νίκος)
0-3
8. ΔΑΦΝΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 11/10/15 16:00 0-3 α.α.
9. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 11/10/15 16:00 Νικολακάκης Β., Στεφανίδης Σ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
0-4
10. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00 Σταυρακάκη Μ., Μαστορίδης Δ., Χαιρέτης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
4-1
11. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00 Πατεμτζής Γ., Φορτετσανάκης Μ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
2-1
12. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 11/10/15 16:00 Αδαμάκης Ζ. Θ., Πατεράκης Μ., Κούρπας Ν.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
1-1
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00 Περτσελάκης Γ., Καμπιτάκης Κ., Κυριακόπουλος Μ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
3-1
14. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΡΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00 Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Λαλιώτης Γ., Μπαλίδης Α. 3-0
15. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 11/10/15 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Στρατάκη Μ., Τζώρτζογλου Φ. 8-1
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΥΡΓΟΥ ΕΓΟΗ Κυριακή 11/10/15 11:00 Σταυρακάκη Ν., Μαυραντωνάκης Ι., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)
4-1
17. Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 11/10/15 11:00 Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Γ., Τοπαλιδης Π. 0-4
18. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΣΗΜΙ ΑΣΠΙΣ Κυριακή 11/10/15 16:00 Σφακιανάκης Ε. Μ., Τοπαλιδης Π., Σαβουιδάκης Σ. 0-1
19. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00 Τζανακάκης Ε., Βιτσαξάκης Α., Καλπακίδης Χ. 1-0
Γ΄ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20. ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 11/10/15 11:00 Λαλιώτης Γ., Πλαίτης Γ., Καλπακίδης Χ. 4-2
21. Ο.Φ.Η. 94 - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΒΑΚ Κυριακή 11/10/15 11:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Θέμελη Π., Τζώρτζογλου Φ. 3-1
22. ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΚΟΡΦΕΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 11/10/15 12:00 Πατεράκης Μ., Φορτετσανάκης Μ., Σιγανού Γ. 2-5
23. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 11/10/15 13:30 Ελευθεράκης Σ., Παπαδάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε. 1-1
24. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΟΑ Κυριακή 11/10/15 16:00 Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Σαρόγλου Ε. 6-0
25. ΓΑΡΙΠΑ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 11/10/15 16:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χναράκης Δ., Ψαραδάκης Ι. 1-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο ΕΠΣΗ
(1η φάση)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Τετάρτη 14/10/15 15:00 Κρασαγάκης Χ., Φορτετσανάκης Μ., Κυριακίδης Ρ.
2. ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΓΑΛΙΑΣ Τετάρτη 14/10/15 15:00 Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε.
3. ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΒΟΡΡΩΝ Τετάρτη 14/10/15 15:00 Πατεράκης Μ., Τοπαλιδης Π., Μπαλίδης Α.
4. ΛΙΝΤΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΛΙΝΤΟ Τετάρτη 14/10/15 15:00 Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Ι.
5. ΚΟΡΑΚΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΠΟΜΠΙΑΣ Τετάρτη 14/10/15 15:00 Φερετζάκης Ν., Σταυρακάκη Μ., Λαλιώτης Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Η πλειοψηφία του Δ.Σ. της ΕΠΣΗ έδωσε το παρών το απόγευμα της Δευτέρας (12/10) στα γραφεία του ΣΔΠΗ, όπου είχε προγραμματιστεί ο αγιασμός του Συνδέσμου για την φετινή περίοδο. Η συνολική παρουσία της Ένωσης στο «σπίτι» των διαιτητών έδειξε την ενότητα που υπάρχει στο τοπικό ποδόσφαιρο και την διάθεση το καλό κλίμα να φέρει θετικά αποτελέσματα και στους αγωνιστικούς χώρους.

Στην ομιλία του ο πρόεδρος της ΕΠΣΗ Νίκος Τζώρτζογλου εξέφρασε την εμπιστοσύνη του στην ηρακλειώτικη διαιτησία αλλά και την σιγουριά του ότι σύντομα και άλλοι διαιτητές από το Ηράκλειο θα σφυρίζουν στις επαγγελματικές κατηγορίες (Super League και Football League). Επίσης, ο πρόεδρος της ΕΠΣΗ ευχαρίστησε για το έργο τους την Επιτροπή Διαιτησίας και την Διεύθυνση Εκπαίδευσης. Η αίθουσα του ΣΔΠΗ ήταν κατάμεστη από παλιούς και νέους διαιτητές ενώ ξεχώρισε η παρουσία δύο ιδρυτικών στελεχών του Συνδέσμου, του κ. Πετράκη και του κ. Τορνεσάκη όπως και των κ.κ. Γιώργου Κουκουλάκη και Γιώργου Κουναλάκη.

Οι απονομές
Πριν τον αγιασμό, η διοίκηση του ΣΔΠΗ έκανε τις απονομές των διπλωμάτων στους διαιτητές που είχαν επιτύχει στις εξετάσεις τον περασμένο Φεβρουάριο. Επίσης, τίμησε τρεις διαιτητές για τις επιδόσεις τους την περασμένη χρονιά και συγκεκριμένα τον Γιάννη Μαυραντωνάκη ως τον διαιτητή με τις περισσότερες παρουσίες σε αγώνες, το Νίκο Μερκουλίδη ως τον βοηθό με τις περισσότερες παρουσίες και τον Κώστα Γαρεφαλάκη που είχε συνολικά τις περισσότερες παρουσίες ως διαιτητής και βοηθός.

Δεξίωση στο Δ.Σ. της ΕΠΣΗ
Μετά τον αγιασμό, η διοίκηση του ΣΔΠΗ δεξιώθηκε το Δ.Σ. της ΕΠΣΗ ενώ όλοι οι διαιτητές απόλαυσαν τον μπουφέ, ο οποίος ήταν προσφορά του μέλους της διαιτητικής οικογένειας, Βασίλη Μαθιουδάκη.

Χαρές στην οικογένεια του Ερασιτέχνη ΟΦΗ, για τον επι σειρά ετών υπεύθυνο λογιστηρίου της ομάδας Νίκο Μανδαλάκη, που έγινε παππούς. O υιός του Γιώργος και η νύφη του Μαρία, απέκτησαν ένα υγιέστατο αγοράκι. Με ανακοίνωση του ο Ερασιτέχνης ΟΦΗ εύχεται στο Νίκο Μανδαλάκη, αλλά και στην οικογένεια του, να τους ζήσει το νεογέννητο και να το δούν όπως επιθυμούν.

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi