karatzis ofi 500x167

lokal-500-176-2019

kortsidakis 500x176 arxontiko

metropole500x167

KABAKAS-mvpnnnn

assariotakis500x176

benneto ofi 414x140

georgia500X176

skai-korts500x176

dandaliskentriko-banner-500x167

ALMYRA2018

stella

500x167 garden

ASFALEISKRITI500X176

manolios4800x167

sevensc500x167

terranet500x176

dandaliskentriko-banner-500x176

vavoulas black-clean 500x167

pastarela-500-176-2019

watercity500x176

proactive-414-140

autotrack 500X176 2

koumantakis500x176

fimi500x167

fastfitness 500X176 01

winnerkorts

Πρεμιέρα με τον Ιωνικό ο Εργοτέλης-Ολο το πρόγραμμα στην Σούπερ Λίγκ 2

24 Sep 2020 Written by

Με τον Ιωνικό στο Παγκρήτιο στάδιο, θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του, στην Σούπερ Λίγκ 2 ο Εργοτέλης, όπως αναδείχθηκε απο την κλήρωση του πρωταθλήματος.

Τα Χανιά, υποδέχονται τη Δόξα Δράμας, που έχει στην τεχνική ηγεσία τους γνώριμους μας Θανάση Κολιτσιδάκη και Πέτρο Μαρινάκη.

Ενώ ο ΟΦΙεράπετρας, στην ιστορική του πρεμιέρα στην κατηγορία, υποδέχεται τον Διαγόρα στο Βουζουνεράκειο.

Αυτές οι τρείς ομάδες, εκπροσωπούν το νησί στην κατηγορία.

Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί με πλει-οφ και πλέι-άουτ και θα ξεκινήσει στις 24 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκ 2:

1η Αγωνιστική - 12η

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Λεβαδειακός

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Διαγόρας

Χανιά – Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή – Τρίκαλα

Εργοτέλης – Ιωνικος

*Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη (αναβολή – θα διεξαχθεί σε άλλη ημερομηνία)

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

ΟΦ Ιεράπετρας - Καραϊσκάκης Άρτας

Λεβαδειακός - Χανιά

Διαγόρας - Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας - Εργοτέλης

Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας

Ξάνθη - Ιωνικός

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

Καραϊσκάκης Άρτας - Χανιά

Παναχαϊκή - ΟΦ Ιεράπετρας

Εργοτέλης - Λεβαδειακός

Απόλλων Λάρισας - Διαγόρας

Ξάνθη - Δόξα Δράμας

Ιωνικός - Τρίκαλα

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

Παναχαϊκή - Καραϊσκάκης Άρτας

Χανιά - Εργοτέλης

ΟΦ Ιεράπετρας - Απόλλων Λάρισας

Λεβαδειακός - Ξάνθη

Διαγόρας - Ιωνικός

Τρίκαλα - Δόξα Δράμας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

Καραϊσκάκης Άρτας - Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή

Ξάνθη - Χανιά

Ιωνικός - ΟΦ Ιεράπετρας

Τρίκαλα - Λεβαδειακός

Δόξα Δράμας - Διαγόρας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

Απόλλων Λάρισας - Καραϊσκάκης Άρτας

Εργοτέλης - Ξάνθη

Παναχαϊκή - Ιωνικός

Χανιά - Τρίκαλα

ΟΦ Ιεράπετρας - Δόξα Δράμας

Λεβαδειακός - Διαγόρας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

Καραϊσκάκης Άρτας - Ξάνθη

Ιωνικός - Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα - Εργοτέλης

Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή

Διαγόρας - Χανιά

Λεβαδειακός - ΟΦ Ιεράπετρας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η

Ιωνικός - Καραϊσκάκης Άρτας

Ξάνθη - Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας - Δόξα Δράμας

Εργοτέλης - Διαγόρας

Παναχαϊκή - Λεβαδειακός

Χανιά - ΟΦ Ιεράπετρας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η

Καραϊσκάκης Άρτας - Τρίκαλα

Δόξα Δράμας - Ιωνικός

Διαγόρας - Ξάνθη

Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας

ΟΦ Ιεράπετρας - Εργοτέλης

Χανιά - Παναχαϊκή

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η

Δόξα Δράμας - Καραϊσκάκης Άρτας

Τρίκαλα - Διαγόρας

Ιωνικός - Λεβαδειακός

Ξάνθη - ΟΦ Ιεράπετρας

Απόλλων Λάρισας - Χανιά

Εργοτέλης - Παναχαϊκή

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η

Διαγόρας - Καραϊσκάκης Άρτας

Λεβαδειακός - Δόξα Δράμας

ΟΦ Ιεράπετρας - Τρίκαλα

Χανιά - Ιωνικός

Παναχαϊκή - Ξάνθη

Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας

Read 323 times Last modified on Saturday, 26 September 2020 20:43
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi