kortsidakis500x176fimi

ASFALEISKRITI500X176

ALMYRA2018

fastfitness 500X176 01

logo rossetti 300dpi

dandaliskentriko-banner-500x176

autotrack 500X176 2

PASTARELLA 500x176

balnea111

stella

vavoulas336x280 build

kortsidakis 500x176 arxontiko

KABAKAS-mvpnnnn

skai-korts500x176

Ο Μύρων Σηφάκης κέρδισε τον ...υιό του-Ολα τα αποτελέσματα στα παιχνίδια της ΕΠΣΗ

14 Oct 2018 Written by

O προπονητής του ΠΑΟΚρουσώνα Μύρων Σηφάκης κέρδισε τον υιό του Μάριο Σηφάκη που είναι τεχνικός στον Ανθεστίωνα, στο ενδιαφέρον παιχνίδι που έγινε στο Θραψαμό (1-4) για την για την 6η αγωνιστική στην Α1 κατηγορία της ΕΠΣΗ. Ο εντυπωσιακός Ζαρός πέρασε νικηφόρα και απο το Γάζι, κερδίζοντας με 1-2 τον Αλμυρό και παρέμεινε στην πρώτη θέση.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες των τοπικών πρωταθλημάτων:

Πόρος-ΠΑΝΟΜ 1-0

Ρωμανός-Γόρτυς 3-0

Τριτωνία-Τύλισος 1-0

Μοίρες-Φαιστός 1-1

Αλμυρός-Ζαρός 1-2

Ανθεστίων-ΠΑΟ Κρουσώνα 1-4

Αγία Βαρβάρα-Μινωική 1-3

ΑΕ Κατσαμπά-ΑΟ Τυμπακίου 1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Ζαρός 16

2.ΑΕ Κατσαμπά 13

3.Τριτωνία 12

4.Μινωική 10

5.Πόρος 10

6.ΠΑΟ Κρουσώνα 10

7.Αλμυρός 10

8.ΠΑΝΟΜ 10

9.Ρωμανός 9

10.Ανθεστίων 8

11.Τύλισος 5

12.ΑΟ Τυμπακίου 4

13.Αγία Βαρβάρα 4

14.Γόρτυς 4

15.Φαιστός 3

16.Μοίρες 2

ΕΠΟΜΕΝΗ (7Η)

Μινωική-Αλμυρός

Πόρος-Ρωμανός

Τύλισος-Φαιστός

Ζαρός-Τριτωνία

ΠΑΟ Κρουσώνα-Μοίρες

ΑΟ Τυμπακίου-Ανθεστίων

ΠΑΝΟΜ-Αγία Βαρβάρα

Γόρτυς-ΑΕ Κατσαμπά

 


Α2 Κατηγορία – 6η αγωνιστική

Διαγόρας – Δαμάστα 0-5
Δίας – Ρούβας 1-0
Μαραθώνας – Γούβες 2-1
Χερσόνησος – Ν. Εργοτέλη 1-5
Κεραυνός – ΟΦΑ 1-2
Α.Ο.Κ – Αθλόπολις 2-0
Ηρακλής Νιπιδιτού – Λίντο 0 -3
Ελπίδες – Ασήμι 0-1


Β1 Κατηγορία – 4η αγωνιστική

Κανάρια – Ποσειδώνας 0-1
Δωριέας – Εθνικός 3-0

Ν. Μινωϊκής – Ν. Ηροδότου 2-0
Ομόνοια – Δόξα Ηρ. 2-1
Βόνη – Πήγασος 0-0
Μοχός – Γαρίπα 5-1
Ερμής – Χαραυγή Δεν έγινε

Β2 Κατηγορία – 4η αγωνιστική

Αγιος Δημήτριος – Θέρισος 5-1
ΟΦΑΜ – Δαφνές 2-1
Χείμαρος – Ασίτες 0-2
ΕΓΟΗ – Δειλινά 3-0
Πυργιώτισσα – Μεταξοχώρι 0-2
Ραύκος – Ν. Αλμυρού 4-2
Ρεπό: Παλιανή 2008

Γ Κατηγορία – 2η αγωνιστική
Ινι – Κόροιβος 1-3
Τηγανίτης – Ροδιά 0-0
Κουνάβοι – Αετός Ανωγείων 3-1
Πατούχας – Άλογο Μαλεβιζίου 0-2

Γιούχτας 2010 – Μαρτινέγκο  2-0
Ν. Μοιρών – Παναθηναϊκός  1-2

Read 192 times
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

Stoiximatistirio