Στην πρώτη φάση του πρωταθλήματος μίνι παίδων που διεξάγεται το Σαββατοκύριακο (8-9/2) στα Χανιά, μετέχουν οι μικροί πολίστες του ΟΦΗ (γενν.2007). Ο ΟΦΗ μετέχει στον 8ο όμιλο και οι αντίπαλοι του είναι ο Παναθηναικός, ο ΝΟΧανίων, ο ΝΟΡεθύμνου και το Πλίτς Πλάτς. Απο τον όμιλο δεν προκρίνεται στην επόμενη φάση, μόνο η τελευταία ομάδα.
Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:
8ος ΟΜΙΛΟΣ-ΚΡΗΤΗ - ΚΟΛ/ΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
1η αγωνιστική Παρασκευή 07/02/2020
ΩΡΑ: 20:30 ΟΦΗ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 21:30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
ΩΡΑ: 20:30 ΟΦΗ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 21:30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 08/02/2020
ΩΡΑ: 12:30 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΟΦΗ
ΩΡΑ: 13:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΩΡΑ: 12:30 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΟΦΗ
ΩΡΑ: 13:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 08/02/2020
ΩΡΑ: 18:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΟΦΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 18:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΟΦΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
4η αγωνιστική Κυριακή 09/02/2020
ΩΡΑ: 10:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΦΗ
ΩΡΑ: 10:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΦΗ
5η αγωνιστική Κυριακή 09/02/2020
ΩΡΑ: 16:00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΟ ΡΕΥΜΝΟΥ
ΩΡΑ: 16:00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΟ ΡΕΥΜΝΟΥ
TO ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ ΟΦΗ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΜΟΝΑΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4 ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΚΑΣΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8 ΚΩΛΕΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
9 ΞΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
11 ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
12 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
13 ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
14 ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ
1 ΑΜΟΝΑΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4 ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΚΑΣΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8 ΚΩΛΕΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
9 ΞΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
11 ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
12 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
13 ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
14 ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΙΤΣΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΕΦΟΡΟΣ: ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΦΟΡΟΣ: ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Οι 12 Ομιλοι
Σε 12 Ομίλους διεξάγεται το τριήμερο (7-9 Φεβρουαρίου) η Α' προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Παίδων (γενν. 2007).
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Πεντέλης): ΝΟ Καλαμακίου, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΟ Πετρούπολης, Απόλλων Σμύρνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Γέρακα & Παλαιού Φαλήρου): Διώνη, ΓΣ Ηλιούπολης, Νηρέας Γέρακα, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Πανιώνιος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Αλίμου): ΝΟ Χαλκίδας, ΑΝΟ Αργυρούπολης, Υδραϊκός, ΑΟ Καστέλας.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (“Αντώνης Δημητρόπουλος” Γλυφάδα & Δημοτικό Περιστερίου & Χαϊδαρίου): ΝΟ Χίου, Εθνικός, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΓΣ Περιστερίου.
Ε' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Χαϊδαρίου): ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΕ Χαϊδαρίου, Ηλυσιακός, ΣΚ Ροή.
ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Νέας Σμύρνης): ΝΕ Λαμίας, Μίλων, Τρίτων Αμαρουσίου, Ολυμπιακός, ΑΕ Κερατσινίου.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ (Δημοτικό Νέας Ιωνίας): Νηρέας Λαμίας, ΟΥΚ Βόλου, ΝΕ Λάρισας, Νίκη Βόλου, ΟΕΑΝΑ Βόλου
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Εθνικό Χανίων): Παναθηναϊκός, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων, ΑΟ Πλιτς Πλατς.
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Εθνικό): Πύρρος Ιωαννίνων, Άρης Θεσσαλονίκης, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΠΑΣ Φοίβος, ΣΑΠΚ Νεάπολης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Εθνικό): Δελφίνια Πτολεμαϊδας, ΠΑΟΚ, ΕΑΤΕ Κολεγίου, ΟΦΘ, ΧΑΝΘ.
ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ (“Αντώνης Πεπανός”): ΝΕ Πατρών, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Πατρών, Άργης Καλαμάτας, ΝΟ Τριχωνίδας.
ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (Δημοτικό Ορεστιάδας): ΝΟ Καβάλας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ποσειδών Ορεστιάδας, Πανσερραϊκός.
Στην Β' προκριματική φάση (3-5 Απριλίου), ΔΕΝ προκρίνεται η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Πεντέλης): ΝΟ Καλαμακίου, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΟ Πετρούπολης, Απόλλων Σμύρνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Γέρακα & Παλαιού Φαλήρου): Διώνη, ΓΣ Ηλιούπολης, Νηρέας Γέρακα, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Πανιώνιος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Αλίμου): ΝΟ Χαλκίδας, ΑΝΟ Αργυρούπολης, Υδραϊκός, ΑΟ Καστέλας.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (“Αντώνης Δημητρόπουλος” Γλυφάδα & Δημοτικό Περιστερίου & Χαϊδαρίου): ΝΟ Χίου, Εθνικός, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΓΣ Περιστερίου.
Ε' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Χαϊδαρίου): ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΕ Χαϊδαρίου, Ηλυσιακός, ΣΚ Ροή.
ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Νέας Σμύρνης): ΝΕ Λαμίας, Μίλων, Τρίτων Αμαρουσίου, Ολυμπιακός, ΑΕ Κερατσινίου.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ (Δημοτικό Νέας Ιωνίας): Νηρέας Λαμίας, ΟΥΚ Βόλου, ΝΕ Λάρισας, Νίκη Βόλου, ΟΕΑΝΑ Βόλου
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Εθνικό Χανίων): Παναθηναϊκός, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων, ΑΟ Πλιτς Πλατς.
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Εθνικό): Πύρρος Ιωαννίνων, Άρης Θεσσαλονίκης, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΠΑΣ Φοίβος, ΣΑΠΚ Νεάπολης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Εθνικό): Δελφίνια Πτολεμαϊδας, ΠΑΟΚ, ΕΑΤΕ Κολεγίου, ΟΦΘ, ΧΑΝΘ.
ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ (“Αντώνης Πεπανός”): ΝΕ Πατρών, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Πατρών, Άργης Καλαμάτας, ΝΟ Τριχωνίδας.
ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (Δημοτικό Ορεστιάδας): ΝΟ Καβάλας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ποσειδών Ορεστιάδας, Πανσερραϊκός.
Στην Β' προκριματική φάση (3-5 Απριλίου), ΔΕΝ προκρίνεται η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.