karatzis ofi 500x167

lokal-500-176-2019

kortsidakis 500x176 arxontiko

metropole500x167

KABAKAS-mvpnnnn

assariotakis500x176

benneto ofi 414x140

georgia500X176

skai-korts500x176

dandaliskentriko-banner-500x167

ALMYRA2018

stella

500x167 garden

ASFALEISKRITI500X176

manolios4800x167

sevensc500x167

terranet500x176

vavoulas black-clean 500x167

pastarela-500-176-2019

watercity500x176

proactive-414-140

autotrack 500X176 2

koumantakis500x176

fimi500x167

fastfitness 500X176 01

winnerkorts

Που αγωνίζονται τα τμήματα του ΟΦΗ

17 Jan 2020 Written by

Πλούσια είναι η αγωνιστική δραστηριότητα και αυτο το Σαββατοκύριακο για τα τμήματα του Ερασιτέχνη ΟΦΗ.

Για την Volley League, ο ΟΦΗ αγωνίζεται στο Ζηρίνειο με την Κηφισιά το Σάββατο 18/1 στις 5μμ.

Για το πρωτάθλημα της Β'Εθνικής μπάσκετ, ο ΟΦΗ υποδέχεται την Κυριακή (19/1, 5μμ) τον Δούκα στα Δυο Αοράκια. 

Οι γυναίκες του ΟΦΗ στο μπάσκετ, αγωνίζονται το Σάββατο (18/1, 8μμ) στο Ρέθυμνο με το Αρκάδι.

Ρεπό έχουν οι γυναίκες του ποδοσφαίρου που αγωνίζονται στην Α' Εθνική και τα κορίτσια του βόλει.

Αγωνιστική δράση υπάρχει στα τμήματα υποδομής του ΟΦΗ στο μπάσκετ και το βόλει.

Παράλληλα αγωνιστική δράση υπάρχει στην υδατοσφαίριση, με το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων Ανδρών, στο οποίο συμμετέχει ο ΟΦΗ.

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου στα τμήματα του Ερασιτέχνη ΟΦΗ:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/01
ΤΜΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 11:00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΕΣ Α ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 13:00 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟ 20:00 ΑΡΚΑΔΙ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΕΣ Β ΒΑΚ 16:00 ΟΦΗ2-ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΒΟΛΕΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΒΑΚ 18:00 ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Α1 ΒΟΛΛΕΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟ 17:00 AΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  -ΟΦΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/01
ΤΜΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΟΙ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ  22:00 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΒΑΚ 12:00 ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 11:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 14:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ1-ΟΦΗ2
ΒΟΛΕΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΕΛΛΕΣΕΣ 19:00 ΓΡΥΠΑΣ-ΟΦΗ
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΡΕΠΟ
Β ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

18/1/2020

2η Αγωνιστική (Κολυμβητήριο Ηρακλείου)
11:00 Πανιώνιος – ΝΟ Ρεθύμνου
12:00 ΟΦΗ – ΑΝΟ Γλυφάδας
Ρεπό: ΝΟ Χανίων

3η Αγωνιστική (Κολυμβητήριο Ηρακλείου)
17:00 ΝΟ Χανίων – Πανιώνιος
18:00 ΝΟ Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Ρεπό: ΑΝΟ Γλυφάδας
19/1/2020
4η Αγωνιστική (Κολυμβητήριο Ηρακλείου)
11:00 ΟΦΗ – ΝΟ Χανίων
12:00 ΑΝΟ Γλυφάδας – ΝΟ Ρεθύμνου
Ρεπό: Πανιώνιος
5η Αγωνιστική (Κολυμβητήριο Ηρακλείου)
17:00 Πανιώνιος – ΟΦΗ
18:00 ΝΟ Χανίων – ΑΝΟ Γλυφάδας
Ρεπό: ΝΟ Ρεθύμνου

Read 231 times
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi