karatzis ofi 500x167

lokal-500-176-2019

kortsidakis 500x176 arxontiko

KEN ofi 500x167

KABAKAS-mvpnnnn

georgia500X176

skai-korts500x176

dandaliskentriko-banner-500x167

ALMYRA2018

stella

fimi500x167

ASFALEISKRITI500X176

pwm 2 500x176

winnerkorts

vavoulas black-clean 500x167

pastarela-500-176-2019

watercity500x176

benneto ofi 414x140

autotrack 500X176 2

fastfitness 500X176 01

terranet500x176

Να, η ευκαιρία του Εργοτέλη!

09 Jan 2020 Written by

Την μεγάλη ευκαιρία να μπεί πολύ γερά στο κόλπο της ανόδου, έχει ο Εργοτέλης, ο οποίος υποδέχεται την Παρασκευή (10/1, 5μμ) στο Παγκρήτιο στάδιο, τον Απόλλωνα Σμύρνης.

Με νίκη η ομάδα του Γιάννη Ταουσιάνη, που βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην 4η θέση, μπορεί να ανέβει και στην δέυτερη θέση της βαθμολογίας.

Ο Τσέλιος τέθηκε στην διάθεση της τεχνικής ηγεσίας και προσφέρει μια ακόμη πολύτιμη λύση.

Με νέο προπονητή τον Μπάμπη Τεννέ στον πάγκο, ο Απόλλων.

Το παιχνίδι θα σφυρίξει ο Λάμπου Εύβοιας.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής:

Παρασκευή (10/1)

17:00 Εργοτέλης – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Λάμπρου (Ευβοίας)

Βοηθοί: Πριόνας (Ευβοίας), Αναστασάκης (Χανίων)

4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

Κυριακή (12/1)

15:00 Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Μωυσιάδης (Γρεβενών)

4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

15:00 Κέρκυρα – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Δέλλιος (Πέλλας)

4ος: Μαυρίδης (Πέλλας)

15:00 Χανιά – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νίας), Αραβίδης (Αθηνών)

4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

15:15 ΠΑΣ Γιάννινα – Παναχαϊκή

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Κολλιάκος (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

4ος: Αθανασίου (Άρτας)

Δευτέρα (13/1)

17:00 Λεβαδειακός – Πλατανιάς

Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Κοττορός (Δωδεκανήσου)

4ος: Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΠΑΣ Γιάννινα 27
2. Καραϊσκάκης 20
3. Απόλλων Σμύρνης 20
4. Εργοτέλης 19
5. Πλατανιάς 17
6. Χανιά 17
.......................................
7. Απόλλων Λάρισας 17
8. Λεβαδειακός 17
9. Παναχαική 16
10. Δόξα Δράμας 13
11. Απόλλων Πόντου -3
12. Κέρκυρα -3
OI ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
Παρασκευή 10/1 17:00 ERT SPORTS
Παγκρήτιο Στάδιο Ηρακλείου, Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 88 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 12/1 15:00
Αγίων Αναργύρων Αρτας, Α.Ε ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
Γήπεδο Περιβολίων, ΧΑΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΕΑΚ Κέρκυρας, Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1930
Κυριακή 12/1
15:15 ERT SPORTSΕΣΙ Οι Ζωσιμάδες, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε 1891
Δευτέρα 13/1
17:00 ERT SPORTS Στάδιο Λιβαδειάς, Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Read 173 times Last modified on Thursday, 09 January 2020 12:52
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi