karatzis ofi 500x167

dandaliskentriko-banner-500x176

pwm 2 500x176

ASFALEISKRITI500X176

ALMYRA2018

fastfitness 500X176 01

terranet500x176

KEN ofi 500x167

kortsidakis500x176fimi

PASTARELLA 500x176

autotrack 500X176 2

stella

balnea111

skai-korts500x176

vavoulas336x280 build

kortsidakis 500x176 arxontiko

georgia500X176

watercity500x176

KABAKAS-mvpnnnn

viewtag500x176

Τοπικό: Νέα γκέλα του Αλμυρού, ξεφεύγει η Δαμάστα

07 Oct 2019 Written by

Η Δαμάστα έκανε το 4Χ4 στην Α1 ΕΠΣΗ, καθώς κέρδισε τη Μινωική με 2-1 με γκολ των Καστελιανάκη και Ρουμπάκη, την ίδια ώρα που ο βασικός της αντίπαλος για τον τίτλο, ο Αλμυρός, έκανε νέα γκέλα, αυτή τη φορά με αντίπαλο τον αξιόμαχο Ρωμανό, με τον οποίο έμεινε στο μηδέν. Στους 4 πόντους πλέον η διαφορά των δυο ομάδων. Στο +3 απο ΠΑΝΟΜ και Ζαρό, που ανέβηκαν στην δεύτερη θέση.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλες τις τοπικές κατηγορίες:

Α1 ΕΠΣΗ  (4η)
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ            2-1
ΖΑΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ                    2-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ                 0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ο.Φ.Α.           2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ          1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ                   2-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ                        5-0


 
Α2 ΕΠΣΗ (4η)
ΑΣΙΤΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ               1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ       0-2
ΒΟΝΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ               5-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΡΟΥΒΑΣ        3-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - Ε.Γ.Ο.Η                2-3
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ                    3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΗΜΙ                        4-0
ΔΙΑΣ – ΛΙΝΤΟ                                  4-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ     1-2
Β1 ΕΠΣΗ (2η)
Ν.ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010   1-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ              0-3
Ν.ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.    0-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΜΟΧΟΣ                     1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ                       Αναβλήθηκε
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣ.      7-3
 
Β2 ΕΠΣΗ (2η)
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ              4-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΑ        3-5
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1-2
ΔΑΦΝΕΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ            1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ              0-6
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛ. - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓ.       4-3
 
Γ΄ ΕΠΣΗ (1η)
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ                     2-1
ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ                  3-0
ΙΝΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ                 3-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ    8-0
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ                           4-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ                  Αναβλήθηκε

Read 68 times
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi