kortsidakis500x176fimi

ASFALEISKRITI500X176

ALMYRA2018

fastfitness 500X176 01

logo rossetti 300dpi

dandaliskentriko-banner-500x176

autotrack 500X176 2

PASTARELLA 500x176

balnea111

stella

vavoulas336x280 build

kortsidakis 500x176 arxontiko

KABAKAS-mvpnnnn

skai-korts500x176

Τα επόμενα παιχνίδια Εργοτέλη και Ηροδότου

09 Jan 2019 Written by

Εργοτέλης και Ηρόδοτος, θα είναι "τηλεοπτικοί" στα παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής της Football league, όπως ανακοίνωσε η διοργανώτρια.

Απο την ΕΡΤ3 θα καλυφθεί το παιχνίδι Ηρόδοτος-Κέρκυρα, που θα γίνει στο Παγκρήτιο στάδιο (Σάββατο 12/1, 3μμ).

Απο την ΕΡΤ3 και το Ηρακλής-Εργοτέλης στο Καυτατζόγλειο (Κυριακή 13/1, 3μμ).

Απο εκει και πέρα, δεν υπάρχει τηλεοπτική κάλυψη για τα παιχνίδια των ομάδων του Ηρακλείου για την 13η και 14η αγωνιστική της Football league.

Για την 13η αγωνιστική, ο Εργοτέλης αγωνίζεται το Σάββατο 19/1, 3μμ με τον Αήττητο Σπάτων στο Παγκρήτιο στάδιο, ενώ ο Ηρόδοτος παίζει την Κυριακή 20/1 στην Κατερίνη με τον Αιγινιακό.

Για την 14η αγωνιστική, ο Εργοτέλης, αγωνίζεται την Κυριακή 26/1, 3μμ στην Αρτα με την ΑΕ Καραισκάκης.

Ενώ ο Ηρόδοτος, την ίδια μέρα και ώρα υποδέχεται την Παναχαική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των επόμενων τριών αγωνιστικών στην Football league:

Η 12 Aγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου
Ηρόδοτος - Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο Στάδιο)
Κυριακή 13 Ιανουαρίου
Δόξα Δράμας - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Καραϊσκάκης Άρτας - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Πλατανιάς - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αήττητος Σπάτων - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Βόλος - Παναχαϊκή (15:00, Γήπεδο Νεάπολης)
Ηρακλής - Εργοτέλης (15:00 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Η 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 19 Ιανουαρίου
Απόλλων Λάρισας - Βόλος (15:00 ΕΡΤ3)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Καραϊσκάκης Άρτας
Παναχαϊκή - Πλατανιάς
Εργοτέλης - Αήττητος Σπάτων
Κυριακή 20 Ιανουαρίου
Σπάρτη - Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3)
Αιγινιακός - Ηρόδοτος
Τρίκαλα - Ηρακλής

Η 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 26 Ιανουαρίου
Βόλος - Ηρακλής (15:00 ΕΡΤ3)
Κυριακή 27 Ιανουαρίου
Απόλλων Πόντου - Σπάρτη
Κέρκυρα - Αιγινιακός
Δόξα Δράμας - ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρόδοτος - Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης Άρτας - Εργοτέλης
Πλατανιάς - Απόλλων Λάρισας
Αήττητος Σπάτων - Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3)

Read 75 times Last modified on Wednesday, 09 January 2019 14:09
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

Stoiximatistirio